Election (7.x-1.0-beta10) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Question
hy: Հարց

en: Post
hy: Գրառում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Vote
hy: քվեարկել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: author
hy: հեղինակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: IP address
hy: IP հասցե
