Election (7.x-1.0-beta11) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Question
ne: प्रश्न

en: Published
ne: प्रकाशित

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Vote
ne: मतदान

en: Details
ne: विस्तृत

en: Votes
ne: मत

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
