Election (7.x-1.0-beta13) - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Closed
hu: Lezárt

en: List
hu: Lista

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Open
hu: Nyitott

en: View
hu: Megtekintés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Question
hu: Kérdés

en: Post
hu: Tartalom

en: Voting
hu: Szavazás

en: Published
hu: Közzétéve

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Vote
hu: Szavazat

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Details
hu: Részletek

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Published?
hu: Közzétett?

en: Votes
hu: Szavazatok

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Browser
hu: Böngésző

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: author
hu: szerző

en: Results
hu: Eredmények

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Not published
hu: Rejtett

en: @type settings
hu: @type beállításai

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Browscap
hu: Böngészőszámláló

en: User agent
hu: Ügyfél

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Answers
hu: Válaszok

en: Not defined
hu: Nem meghatározott

en: Inherit
hu: Öröklés

en: IP address
hu: IP-cím

en: Author UID
hu: Szerző felhasználói azonosítója

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Withdrawn
hu: Visszavont

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: question
hu: kérdés

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: View details
hu: Nézet részletei

en: Published or admin
hu: Közzétett vagy adminisztrátor

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Output machine name
hu: Kimeneti, programok által használt név

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
hu: Rejtett tartalmak kiszűrése ha a jelenlegi felhasználó nem tudja megtekinteni azokat.

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: Opening time
hu: Nyitási idő

en: Closing time
hu: Zárási idő

en: Callbacks
hu: Visszahívások

en: Add new @type
hu: Új @type hozzáadása

en: The @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: First name(s)
hu: Keresztnév

en: User UID
hu: Felhasználó UID

en: The first name(s) of the candidate.
hu: A jelölt keresztneve.
