Election (7.x-1.0-beta22) - en to ar translation catalogue (64 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Totals
ar: المجاميع

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Closed
ar: مغلق

en: List
ar: لائحة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: unknown
ar: مجهول

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Open
ar: مفتوح

en: View
ar: عرض

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Modules
ar: الوحدات

en: Teaser
ar: موجز

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Question
ar: السؤال

en: Post
ar: المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: Explanation
ar: الشرح

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Vote
ar: صوّت

en: N/A
ar: غير موجود

en: Owner
ar: المالك

en: Votes
ar: الأصوات

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Result
ar: نتيجة

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Undo
ar: تراجع

en: Posts
ar: المحتوى

en: author
ar: مؤلف

en: Results
ar: النتائج

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Failed
ar: فشل

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Passed
ar: نجح

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Inherit
ar: مشتق

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
