Election (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Manage
lt: Valdyti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Question
lt: Klausimas

en: Post
lt: Įrašas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: N/A
lt: N/D

en: Details
lt: Išsamiai

en: Owner
lt: Savininkas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Votes
lt: Balsai

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Posts
lt: Įrašai

en: Results
lt: Rezultatai

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: details
lt: smulkiau

en: @type settings
lt: @type nuostatos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Answers
lt: Atsakymai

en: IP address
lt: IP adresas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: The @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.
