Election (7.x-1.0-beta8) - en to gu translation catalogue (33 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Totals
gu: કુલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: List
gu: સૂચિ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vote
gu: મત

en: Details
gu: વિગતો

en: Votes
gu: મત

en: author
gu: લેખક

en: Results
gu: પરિણામો

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: IP address
gu: IP સરનામું
