Election (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (77 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Totals
he: סך הכל

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: unknown
he: אחר

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Modules
he: רכיבים

en: Teaser
he: תקציר

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Question
he: שאלה

en: All
he: הכל

en: Post
he: הודעה

en: Voting
he: הצבעה

en: Published
he: מפורסם

en: Explanation
he: הסבר

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Vote
he: הצבע

en: N/A
he: -ללא-

en: Owner
he: בעלים

en: Votes
he: הצבעות

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Result
he: תוצאה

en: Browser
he: דפדפן

en: Undo
he: ביטול

en: Posts
he: הודעות

en: Results
he: תוצאות

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Failed
he: נכשל

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: @type settings
he: הגדרות @type

en: Machine name
he: שם מכונה

en: User agent
he: סוכן המשתמש

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Clone of !title
he: שכפול של !title

en: Inherit
he: תירש

en: IP address
he: כתובת IP

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: View details
he: פרטי היבט

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Opening time
he: זמן פתיחה

en: Closing time
he: זמן סגירה

en: The @type %title has been deleted.
he: נמחק @type %title.

en: Your answer
he: התשובה שלך
