Election (7.x-1.1-rc2) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Filename
az: Fayl adı

en: Modules
az: Modullar

en: Teaser
az: Tizer

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: N/A
az: Yox

en: Owner
az: Sahib

en: Result
az: Nəticə

en: Browser
az: Brauzer

en: Posts
az: Postlar

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Full content
az: Tam məzmun
