Election (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (77 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llistat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Modules
ca: Mòduls

en: Teaser
ca: Resum

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Question
ca: Pregunta

en: All
ca: Tot

en: Post
ca: Enviament

en: Voting
ca: Votació

en: Last modified date
ca: Data d'última modificació

en: Published
ca: Publicat

en: Explanation
ca: Explicació

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Vote
ca: Vota

en: N/A
ca: No aplica

en: Owner
ca: Propietari

en: Votes
ca: Vots

en: Created date
ca: Data de creació

en: Result
ca: Resultat

en: Browser
ca: Navegador

en: Undo
ca: Desfés

en: Posts
ca: Articles

en: Results
ca: Resultats

en: Date created
ca: Data creada

en: Failed
ca: Fallat

en: Not published
ca: No publicat

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: @type settings
ca: Configuracions de @type

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Clone of !title
ca: Còpia de !title

en: Answers
ca: Respostes

en: Presentation
ca: Presentació

en: Inherit
ca: Hereta

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Scheduled
ca: Programat

en: Clear form
ca: Neteja el formulari

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: View details
ca: Detalls de la vista

en: Published or admin
ca: Publicat o administrador

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
ca: Ignora el contingut sense publicar si l'usuari actual no el pot veure.

en: The @type %title has been deleted.
ca: S'ha eliminat la @type %title.
