Election (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: List
cs: Seznam

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: Filename
cs: Název souboru

en: Modules
cs: Moduly

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Question
cs: Otázka

en: All
cs: Vše

en: Post
cs: Příspěvek

en: Voting
cs: Hlasování

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Owner
cs: Vlastník

en: Votes
cs: Hlasy

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Undo
cs: Zpět

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Results
cs: Výsledky

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Not published
cs: Skryto

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Clone of !title
cs: Klon z !title

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: IP address
cs: IP adresa

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Clear form
cs: Vyprázdnit formulář

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Full content
cs: Plný obsah
