Election (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (39 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Explanation
dz: གསལ་བཤད།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
