Election (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (68 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Totals
el: Σύνολα

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: List
el: Λίστα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Modules
el: Μονάδες

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Vote
el: Ψήφος

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
