Election (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: unknown
et: tundmatu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: Modules
et: Moodulid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Question
et: Küsimus

en: All
et: Kõik

en: Post
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud

en: Explanation
et: Selgitus

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Vote
et: Hääleta

en: N/A
et: Puudub

en: Owner
et: Omanik

en: Votes
et: Hääled

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Result
et: Tulemus

en: Browser
et: Brauser

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Posts
et: Postitusi

en: Results
et: Tulemused

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: @type settings
et: @type seaded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Inherit
et: Päri

en: IP address
et: IP-aadress

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Edit link
et: Muutmise link

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: The @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud
