Election (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link
eu: Esteka

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Post
eu: Argitalpena

en: Voting
eu: Bozketa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Explanation
eu: Azalpena

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Owner
eu: Jabea

en: Votes
eu: Botoak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Undo
eu: Desegin

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Inherit
eu: Heredatua

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: View details
eu: Bistaratu xehetasunak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Full content
eu: Eduki osoa
