Election (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (74 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Totals
fi: Yhteensä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Closed
fi: Suljettu

en: List
fi: Lista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: unknown
fi: tuntematon

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Test
fi: Testi

en: Link
fi: Linkki

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: View
fi: Näytä

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Modules
fi: Moduulit

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Question
fi: Kysymys

en: All
fi: Kaikki

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Voting
fi: Äänestys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Explanation
fi: Selitys

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Vote
fi: Äänestä

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Owner
fi: Omistaja

en: Votes
fi: Äänet

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Result
fi: Tulos

en: Browser
fi: Selain

en: Undo
fi: Kumoa

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Results
fi: Tulokset

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: @type settings
fi: @type asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Inherit
fi: Peri

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: IP address
fi: IP osoite

en: Inherited
fi: Peritty

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Scheduled
fi: Ajastettu

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Published or admin
fi: Julkaistu tai admin

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fi: Suodattaa julkaisemattoman sisällön pois tuloksista jos senhetkisellä käyttäjällä ei ole oikeuksia nähdä niitä.

en: The @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.
