Election (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist
