Election (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Totals
gl: Totais

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Modules
gl: Módulos

en: Teaser
gl: Resumo

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Post
gl: Entrada

en: Voting
gl: Votando

en: Published
gl: Publicado

en: Explanation
gl: Explicación

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Vote
gl: Votar

en: N/A
gl: N/D

en: Owner
gl: Propietario

en: Votes
gl: Votos

en: Created date
gl: Data de creación

en: Browser
gl: Navegador

en: Undo
gl: Desfacer

en: Posts
gl: Entradas

en: Results
gl: Resultados

en: Date created
gl: Data de creación

en: Failed
gl: Fallo

en: Not published
gl: Non publicado

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Presentation
gl: Presentación

en: Inherit
gl: Herdar

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Clear form
gl: Limpar formulario

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: View details
gl: Ver detalles

en: Published or admin
gl: Publicado ou administrado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Full content
gl: Contido completo
