Election (7.x-1.5) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Full content
ht: Kontni konplè
