Election (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Test
jv: Ujian

en: Link
jv: Tautan

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Modules
jv: Modul

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Explanation
jv: Katrangan

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Vote
jv: Pilih

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Undo
jv: Baléknā

en: Posts
jv: Kiriman

en: Results
jv: Kasilé

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Full content
jv: Konten wutuh
