Election (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Post
km: ប្រកាស

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Explanation
km: សេចក្ដីពន្យល់

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
