Election (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (55 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Explanation
ku: لێکدانەوە

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: N/A
ku: نییە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
