Election (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Modules
lv: Moduļi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Question
lv: Jautājums

en: All
lv: Visi

en: Post
lv: Ieraksts

en: Voting
lv: Balsošana

en: Published
lv: Publicēts

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Vote
lv: Balsot

en: N/A
lv: N/P

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Votes
lv: Balsis

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Result
lv: Rezultāts

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Undo
lv: Atcelt

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Inherit
lv: Mantot

en: IP address
lv: IP adrese

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: The @type %title has been deleted.
lv: @type %title tika dzēsts.
