Election (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Full content
mg: Anatiny feno
