Election (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (45 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Totals
mn: Нийт

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Question
mn: Асуулт

en: All
mn: Бүгд

en: Post
mn: Бичлэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Vote
mn: Санал

en: Votes
mn: Саналууд

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: IP address
mn: IP хаяг
