Election (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (45 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Totals
mr: एकूण

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: List
mr: यादी

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Test
mr: चाचणी

en: Link
mr: दुवा

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: Question
mr: प्रश्न

en: All
mr: सर्व

en: Post
mr: लेख

en: Published
mr: प्रकाशित

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Vote
mr: मत

en: Owner
mr: मालक

en: Votes
mr: मते

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Results
mr: निकाल

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
