Election (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Undo
ps: ناکړ

en: Posts
ps: ليکنې

en: Results
ps: پایلې
