Election (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Totals
si: එකතුව

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
