Election (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Totals
sk: Spolu

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: unknown
sk: neznáme

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Link
sk: Odkaz

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Modules
sk: Moduly

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Post
sk: Príspevok

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Owner
sk: Vlastník

en: Votes
sk: Hlasy

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Posts
sk: Príspevky

en: Results
sk: Výsledky

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Clone of !title
sk: Klon !title

en: Answers
sk: Odpovede

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: IP address
sk: IP adresa

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Clear form
sk: Vymazať formulár

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: View details
sk: Detaily pohľadu

en: Published or admin
sk: Publikované alebo administrácia

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Full content
sk: Celý obsah
