Election (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Modules
sl: Moduli

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Post
sl: Objava

en: Published
sl: Objavljeno

en: Explanation
sl: Razlaga

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Vote
sl: 1 glas

en: N/A
sl: N/D

en: Owner
sl: Lastnik

en: Votes
sl: 1 glas

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Posts
sl: Prispevki

en: Results
sl: Rezultati

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: IP address
sl: IP naslovi
