Election (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Modules
sq: Modulët

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Post
sq: Dërgimi

en: Published
sq: Publikuar

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Vote
sq: Voto

en: Votes
sq: Votat

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Undo
sq: Anullo

en: Posts
sq: Dërgime

en: Results
sq: Rezultatet

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
