Election (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (77 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Totals
sv: Totalt

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: List
sv: Lista

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: unknown
sv: okänd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Link
sv: Länk

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: View
sv: Visa

en: Filename
sv: Filnamn

en: Modules
sv: Moduler

en: Teaser
sv: Ingress

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Question
sv: Fråga

en: All
sv: Alla

en: Post
sv: Inlägg

en: Voting
sv: Röstning

en: Published
sv: Publicerad

en: Explanation
sv: Förklaring

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Vote
sv: Rösta

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Owner
sv: Ägare

en: Votes
sv: Röster

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Result
sv: Resultat

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Undo
sv: Ångra

en: Posts
sv: Inlägg

en: Results
sv: Resultat

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: @type settings
sv: @type inställningar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Clone of !title
sv: Kopia av !title

en: Answers
sv: Svar

en: Inherit
sv: Ärv

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: IP address
sv: IP-adress

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: Clear form
sv: Rensa formulär

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: View details
sv: Detaljer för vy

en: Published or admin
sv: Publicerad eller administrerad

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
sv: Filtrerar ut ej publicerat innehåll om den aktuella användaren inte kan visa det.

en: Opening time
sv: Öppningstid

en: Closing time
sv: Stängningstid

en: The @type %title has been deleted.
sv: @type %title har raderats.
