Election (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (61 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Question
bo: དྲི་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Published or admin
bo: སྤེལ་ཟིན་པ་དང་ཡང་དོ་དམ་པ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
bo: གལ་སྲིད་མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ལྟ་ཀློག་མ་ཐུབ་ཚེ་ཁྱབ་སྤེལ་མ་བྱས་པའི་ནང་དོན་ལ་ཚགས་རྒྱག་པ།
