Election (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: List
bs: Izlistaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Modules
bs: Moduli

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Post
bs: Članak

en: Published
bs: Objavljeno

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Vote
bs: Glas

en: Votes
bs: Glasovi

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Undo
bs: Povrati

en: Posts
bs: Postovi

en: Results
bs: Rezultati

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link

en: View details
bs: Detalji za view
