Election (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Link
eo: Ligilo

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Post
eo: Afiŝo

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Published
eo: Publikigita

en: Explanation
eo: Klarigo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Undo
eo: Malfaru

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Results
eo: Rezultoj

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu
