Election (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Totals
ka: ჯამი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Link
ka: ბმული

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Post
ka: პოსტი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Votes
ka: ხმები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Result
ka: შედეგი

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Posts
ka: პოსტები

en: Results
ka: შედეგები

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
