Election (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Modules
kk: Модульдер

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Post
kk: Жазба

en: Published
kk: Жарияланған

en: Explanation
kk: Түсініктеме

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Undo
kk: Қайтару

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты
