Election (7.x-1.5) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Confirm
mk: Потврда

en: Export
mk: Изнесување

en: Modules
mk: Модули
