Election (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Modules
my: Module များ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Results
my: ရလဒ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
