Election (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Closed
nn: Stengt

en: List
nn: Liste

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Link
nn: Lenke

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Modules
nn: Modular

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Vote
nn: Stem

en: Posts
nn: Innlegg

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: Full content
nn: Heile innhaldet
