Election (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном

en: Modules
os: Модултæ
