Election (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (42 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Totals
te: మొత్తం

en: Type
te: రకం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: List
te: జాబితా

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: unknown
te: తెలియని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Version
te: సంచిక

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Question
te: ప్రశ్న

en: All
te: అన్నీ

en: Post
te: టపా

en: Explanation
te: వివరణ

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Result
te: ఫలితం

en: Browser
te: విహారిణి

en: Posts
te: టపాలు

en: Results
te: ఫలితాలు

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
