Election (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (54 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Closed
th: ปิด

en: List
th: ดูลิสต์

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Open
th: เปิด

en: View
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Question
th: คำถาม

en: All
th: ทั้งหมด

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Vote
th: โหวต

en: N/A
th: ไม่มี

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Result
th: ผล

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Passed
th: ผ่าน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
th: กรองเนื้อหาที่ไม่ได้เผยแพร่หากผู้ใช้ในปัจจุบันไม่สามารถดูได้
