Election (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Test
ug: سىناق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Explanation
ug: چۈشەنچە

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Results
ug: نەتىجە

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
