Elements (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: The e-mail address %mail is not valid.
de: Die E-Mail-Adresse %mail ist ungültig.

en: %name must be a number.
de: %name muss eine Zahl sein.

en: Elements
de: Elemente

en: Provides a library of Form API elements.
de: Stellt eine Bibliothek von Formular-API-Elementen zu Verfügung.

en: The URL %url is not valid.
de: Die URL %url ist nicht gültig.

en: %name field is not in the right format.
de: Das Feld %name enthält ein ungütiges Format.

en: %name must be higher or equal to %min.
de: %name muss größer oder gleich %min sein.

en: %name must be below or equal to %max.
de: %name muss kleiner oder gleich %max sein.

en: %name is not a valid number.
de: %name ist keine gültige Zahl.
