Elements (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.

en: Elements
ar: العناصر

en: The URL %url is not valid.
ar: عنوان الـURL %url غير صالح.

en: %name field is not in the right format.
ar: الحقل %name ليس على الشكل الصحيح.

en: %name is not a valid number.
ar: %name رقم غير صحيح.

en: Update !title
ar: تحديث !title

en: No item selected.
ar: لم يتم اختيار إي عنصر
