elFinder file manager (7.x-0.7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Image settings
ar: إعدادات الصورة

en: Files
ar: الملفات

en: Not found
ar: غير موجود

en: File uploads
ar: رفع الملفات
