elFinder file manager (7.x-0.7) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Files
lt: Failai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Exists
lt: Esantys

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: File uploads
lt: Failų įkėlimai
