elFinder file manager (7.x-0.7) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Image settings
tr: Görsel ayarları

en: Files
tr: Dosyalar

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Select
tr: Seç

en: Relative
tr: Göreceli

en: File browser
tr: Dosya seçici

en: Custom URL
tr: Özel URL

en: File uploads
tr: Dosya yüklemeleri

en: Administer file manager
tr: Dosya Gezgini'ni yönet
