elFinder file manager (7.x-0.7) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Image settings
hi: छवि सेटिंग्स

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Exists
hi: मौजूद

en: File uploads
hi: संचिका अपलोड
