elFinder file manager (7.x-0.7) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Not found
hy: Չի գտնվել
